top of page
  • Obrázek autorakopec81

Na co se můžete těšit ve školním roce 2018/2019

V týdnu od 10. září začínají podzimní kroužky in-line bruslení u mateřské a základní školy na Zličíně, v Rokycanech, ve Zbirohu a v Hostomicích.

28. září se sejdeme v Praze 6 ve volnočasovém areálu Ladronka, kde je přichystaná výuka in-line bruslení a hry Snag golf pro děti v čase od 10 do 14h.

Také nás nejdete 30. září na festivalu sportu Prahy 13, kde opět bude probíhat výuka in-line bruslení a hry Snag golf pro děti a to v Centrálním parku Stodůlky u Kuželkárny v čase od 14 do 16h.

Od 8. října 2018 do konce března 2019 se můžou mateřské a základní školy těšit na dopolední výuku bruslení na zimních stadionech v Berouně, Hořovicích, Příbrami a v Rokycanech. Od ledna 2019 také v Praze 13 na zimním stadionu Bronzová ve Stodůlkách.

Na podzimní prázdniny od 27.10. do 30.10. 2018 jsme připravili sportovní příměstský tábor v Berouně zaměřený na cyklistiku a in-line bruslení a již nyní můžete své dítě přihlásit přes náš registrační systém na webu: https://verejnasportovni.iddm.cz/registrace

V Roce 2019 od ledna plánujeme otevřít nově kroužky bruslení v odpoledních hodinách na zimních stadionech v Hořovicích, Příbrami a v Rokycanech.

Od prvního týdne v dubnu 2019 do konce června 2019, bude probíhat in-line bruslení v dopoledních hodinách pro mateřské a základní školy v in-line parku Galerie Nové Butovice Praha 13, nebo v areálech mateřských a základních škol, dle místních podmínek.

Připravujeme také na jaro 2019 kroužky in-line bruslení, hokejbalu, hry Snag golf a cyklistický kroužek.

Na letní prázdniny příměstské tábory zaměřené na sporty jako je in-line bruslení, cyklistika, golf a hokejbal.

Sledujte náš web, ať nepřijdete o možnost přihlásit se na některou, námi plánovanou akci. Většina plánovaných akcí je pro děti ve věku od 4 do 12 let. Forma přihlášení bude přes náš registrační systém na webu: https://verejnasportovni.iddm.cz/registrace

29 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page