top of page
  • Obrázek autorakopec81

Příměstský tábor Zličín 2.8. - 6.8.2021

V pondělí 2. 8. 2021 začal třetí běh příměstského tábora na Zličíně. Dopoledne bylo ve znamení seznamovacích her a týmového závodění. Odpoledne na děti čekala výzva v podobě skládání Origami. Holky si poskládaly Nebe, peklo ráj, dozdobily samolepkami s úkoly a naučily se ho správně hrát. Na kluky čekalo náročnější skládání – různé druhy letounů. Skládání muselo být opravdu pečlivé, aby se pak letadélka mohla prohánět po zahradě a soutěžit, které doletí dál.


Úterý 3. 8. dopoledne bylo ve znamení her na zahradě a in-line bruslení na betonovém hřišti. Odpoledne byl přichystaný program s mícháním koktejlů. Děti si vyzkoušely namíchat koktejly ze sirupů Monin, ovocných džusů, smetany a čerstvého ovoce. Nejoblíbenějšími koktejly dne se stala Pina Colada a Modrá laguna. Koktejly dětem přišly vhod – krásně osvěžily v teplém letním počasí.


Ve středu 4. 8. nás ráno trochu zaskočilo deštivé počasí, naštěstí se kolem 9 hod. vyjasnilo, a tak jsme mohly s dětmi vyrazit na plánované bruslení na Ladronku. Děti byly dle schopností rozděleny do tří skupiny. Ti nejzdatnější bruslaři zvládli objet dvě celá kola. Odpoledne děti čekaly týmové hry. Starší děti si pod vedením trenéra vyzkoušely zahrát vybíjenou, ragby a fotbal. Mladší děti se naučily hru Na třetího a také si zahrály fotbal.


Čtvrtek 5. 8. byl ve znamení celodenního výletu do Zemědělského muzea. V muzeu děti navštívily expozici lesa, rybářství, zemědělství, vody, gastronomie a na závěr prozkoumaly i střešní patro s nádhernou vyhlídkou na Prahu. V muzeu si děti užily interaktivní prvky a plnily zadané úkoly trenéry. Cestou zpět jsme ještě protáhli nohy procházkou z Řepy přes železniční most.


Pátek 6. 8. byl posledním dnem příměstského tábora. Dopoledne jsme děti vzali na trampolíny na Vypich, kde skákaly jako divoši. Vyzkoušeli i svou rovnováhu na balančních míčích. Odpoledne na děti čekalo slavnostní ukončení tábora a rozdávání odměn za splněné úkoly a nasbírané bodíky. Celý týden utekl jako voda, užili jsme si spoustu legrace, sportu a her. Tak ahoj zase za rok.


23 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page