top of page
  • Obrázek autorakopec81

Sportovní dny s VSA

Sportovní den ve volnočasovém parku Ladronka

Dne 28.9. 2018 jsme za finanční podpory MČ Praha 6 organizovali pro děti a rodiče Sportovní den s VSA ve volnočasovém parku Ladronka v Praze 6. Dopoledne naši lektoři učili děti jezdit na in-line bruslích, odpoledne pak měly děti výuku hry Snag golf o který byl velký zájem i mezi rodiči. Po celou dobu akce se naše lektorka věnovala dospělým, kteří měli zájem o výuku chůze s holemi Nordic Walking. Na místě byla k dispozici půjčovna kompletního vybavení na in-line bruslení a holí na chůzi Nordic Walking, veškeré vybavení bylo pro zájemce zdarma. Celá akce měla velký úspěch a proto připravujeme další akce se sportovním programe pro rodiče s dětmi.Festival Sportu na Praze 13

Dne 30.9. 2018 jsme v Centrálním parku na Stodůlkách u Kuželkárny organizovali akci pro děti a jejich rodiče pod názvem Festival Sportu na Praze 13. Odpoledne od 14 hodin do 17 hodin jsme ve spolupráci s MČ Praha 13 nejdříve učili děti bruslit na in-line bruslích a pak také byla možnost k vyzkoušení hra Snag golf, která byla lákadlem i pro rodiče. Pro zájemce z řad dospělých, kteří měli zájem o správnou techniku chůze s holemi Nordic Walking, předváděla naše lektorka správnou techniku nejen chůze, ale i používání správných holí, určených pro tuto pohybovou aktivitu. Vše bylo zdarma a rovněž zdarma jsme půjčovali sportovní vybavení.

Těšíme se na vás. Sledujte náš web a případně přihlašte své děti do našich sportovních kroužků, nebo příměstských sportovních táborů.

2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page